KONST / Litografier / Färglitografi 14188253
nr 1418 8253
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Handkolorerad. Signerad, numrerad 40/290. Färglitografi, bildmått: 26x20, yttermått inklusive ram: 42x35 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:47:50
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)